درباره پرس آگهی

ضمن تشکر از انتخاب سایت پرس آگهی خواهشمندیم قبل از تماس یا ارسال پیام به نکات زیر توجه فرمایید:

سایت پرس آگهی تنها نمایش دهنده آگهی های کاربران سایت می‌باشد، بنابراین جهت ارتباط باآگهی دهنده از تلفن و ایمیلی که معمولا زیر هر آگهی درج می شود استفاده نمایید.
از درج آگهی با استفاده از فرم ارسال پیام در همین صفحه خودداری نمایید.
چنانچه در بین آگهی های پرس آگهی موردی مشاهده کردید که با قوانین درج آگهی مغایرت داشت، لطفا از طریق فرم ارسال پیام آدرس آگهی و یا نام و تلفن آگهی دهنده را ارسال نمایید.
با توجه به تعداد زیاد آگهی محتوای هیچیک از آگهی ها مورد تایید رسمی سایت پرس آگهی نمی باشد، بنابراین قبل از انجام هر معامله و یا ارسال وجه در کسب اطمینان و اعتماد آگهی دهنده دقت لازم را مبذول دارید.
با درج آگهی در پرس آگهی می توانید کالاها و خدمات خود را به معرض دید دیگران قرار دهید.
پرس آگهی با استفاده از تکنیک های روز دنیا صفحه آگهی شما را در موتورهای جستجو مانند گوگل و غیره با رتبه بالا قرار می دهد و پس از گذشت مدت کوتاهی از درج آگهی، کاربران اینترنت با جستجوی کلید واژه های مرتبط با کالا و خدمات شما در موتورهای جستجو، صفحه آگهی شما را بازدید می کنند.
در نظر داشته باشید سیستم طوری طراحی شده است که هر چه تعداد ستاره ها و مدت زمان نمایش آگهی بیشتر باشد رتبه آن در موتورهای جستجو مانند گوگل و غیره بالاتر خواهد شد و در نتیجه صفحه آگهی در نتایج جستجو در
صفحه اول گوگل قرار خواهد گرفت
درج آگهی های غیره ویژه در سایت رایگان می باشد
آگهی های بدون ستاره فقط یک ماهه قابل ثبت می باشند. و فقط آگهی های ستاره دار را می توانید بیش از یک ماه ثبت کنید. ولی تمدید آگهی های بدون ستاره منقضی شده امکانپذیر می باشد.
تمام آگهی های رایگان و ویژه در صفحه آگهی و نیازمندیها و صفحه گروه و زیرگروه مربوطه نمایش داده می شوند.
تمامی آگهی های رایگان و ویژه در سایت پرس آگهی و جامعه مجازی متخصصین دارای صندوق شخصی جهت دریافت مستقیم پرسشها، نظرات و سفارشات مشتریان می باشند.
اولویت نمایش آگهی های ستاره دار در هر بخش از سایت بیشتر از آگهی های بدون ستاره می باشند. هرچه تعداد ستاره ها بیشتر باشد، اولیت نمایش نیز بیشتر خواهد بود. آگهی شما هرجه بالاتر باشد وضعیت آن در موتورهای جستجو بهتر می شود.
درصد شانس نمایش آگهی های ستاره دار بیشتر از آگهی های بدون ستاره می باشد و هرچه تعداد ستاره بیشتر باشد، درصد شانس نمایش آن نیز بیشتر خواهد بود. یکی از عوامل مهم در بهیه شدن وضعیت آگهی شما در موتورهای جستجو این است که آگهی شما خیلی بیشتر و طولاتی تر در سایت نمایش داده شود.
درصد نمایش آگهی ها به صورت زیر می باشد:
تبلیغات درون آگهی فقط در آگهی های رایگان نمایش داده می شود

درصد نمایش در صفحه اول پرس آگهی بر حسب تعداد ستاره :

بدون ستاره %۳
یک ستاره %۱۳
دوستاره %۲۶
سه ستاره %۳۹
چهارستاره %۵۲
پنج ستاره %۶۵
شش ستاره %۷۸
هفت ستاره %۹۱
هشت ستاره %۱۰۰